logo
Niedziela, 05 kwietnia 2020 r.
imieniny:
Ireny, Katarzyny, Kleofasa, Wincentego – wyślij kartkę
Szukaj w


Facebook
 
Vinny Flynn
7 Tajemnic Eucharystii
Wydawnictwo Polwen


Wydawca: Polwen
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7557-097-7
Format: 120x190
Stron: 152
Imprimatur: Tak
Rodzaj okładki: miękka

Kup tą książkę

 
Ta niewielka książeczka jest prawdziwą perłą... wśród publikacji. Każdemu katolikowi można o niej powiedzieć: „Musisz to przeczytać”. Tak naprawdę warto polecił tę książkę każdemu.

kard. George Pell, arcybiskup Sydney:

Jeśli szukasz nowych sposobów, aby zwiększyć swoje oddanie Naszemu Panu w Najświętszej Eucharystii, to jest to książka dla Ciebie. I proponuję, żebyś od razu kupił kilka egzemplarzy dla swoich przyjaciół.

o. Peter Damian Fehlner STD:

Papież Jan Paweł II nazwał Najświętszą Eucharystię „największym skarbem Kościoła”, a mimo to nawet wielu żarliwych katolików w sposób ograniczony pojmuje ten pełen mocy sakrament. Ta książka to wszystko zmieni! Dzięki niej zyskasz całkowicie nową świadomość, że Eucharystia nie ogranicza się tylko do przyjmowania Komunii; ona może przemieniać twoje codzienne życie. Ta wnikliwa i niezwykle wciągająca książka – głęboko oparta na Piśmie Świętym, pismach wielu świętych i nauczaniu dwóch ostatnich papieży – wprowadzi Cię w niektóre „ukryte” prawdy Eucharystii; prawdy, które zawsze przyjmowali teologowie, święci i mistycy, a które rzadko były przekazywane zwyczajnym ludziom w zrozumiały sposób.

***

Vinny Flynn jest dyrektorem wykonawczym MercySong Ministries of Healing. Jest utalentowanym muzykiem, mówcą i pisarzem,  a jego przejmujące nauczanie o Bożym Miłosierdziu, sakramentach i ojcowskiej miłości Boga uczyniło z niego popularnego prelegenta na misjach parafialnych, konferencjach i rekolekcjach.

Znany wielu jako "człowiek, który śpiewa Koronkę do Miłosierdzia Bożego w telewizji EWTN", Vinny Flynn jest zaangażowany w posługę miłosierdzia od ponad trzydziestu lat. Wykorzystuje swoje talenty w zakresie nauczania, pisarstwa, poradnictwa, muzyki i modlitwy, aby pomagać ludziom w rozumieniu nauczania Kościoła i otwarciu serc na uzdrawiający dotyk Bożej miłości.

Jako były redaktor naczelny Marian Helpers Center i były dyrektor generalny Divine Mercy International, Vinny aktywnie działał w rozpowszechnianiu przesłania Miłosierdzia Bożego, organizując warsztaty dla liderów – osób duchownych i świeckich, a także pisząc i wydając różne publikacje o Bożym Miłosierdziu.

W 1993 roku Vinny wraz ze swoją żoną, Donną, i ich siedmiorgiem dzieci zaangażował się w posługę muzyczną, zakładając firmę będącą zarazem studiem nagrań i wydawnictwem, aby wytwarzać i rozprowadzać płyty CD z ich rodzinną muzyką i prelekcjami, jak też wydawać religijne publikacje.

W 2003 roku posługa duszpasterska, jaką pełniła rodzina, została zarejestrowana pod nazwą MercySong Inc. jako 501c (3) katolicka organizacja non-profit oddana niesieniu innym uzdrowienia, prowadząc ich do osobistego doświadczenia Bożej miłości przez muzykę, nauczanie, pisarstwo, poradnictwo i modlitwę.

***

Spis treści

Wprowadzenie o. Mitcha Pacwy SJ

Nota od autora
Słowo wstępne
Za zasłoną
Tajemnica 1: Eucharystia jest żywa
Tajemnica 2: Chrystus nie jest sam
Tajemnica 3: Jest tylko jedna Msza
Tajemnica 4: Nie tylko jeden cud
Tajemnica 5: Nie tylko przyjmujemy
Tajemnica 6: Każde przyjęcie jest inne
Tajemnica 7: Nie ma żadnych ograniczeń
Posłowie
Ojcu Halowi "Kaszce Kukurydzianej"

 
 Pełna wersja katolik.pl