logo
Sobota, 04 lipca 2020 r.
imieniny:
Elżbiety, Teodora, Aureli, Malwiny, Zygfryda – wyślij kartkę
Szukaj w


Facebook
 
Ruszył Oficjalny Serwis Internetowy festiwalu „Dla Jezusa”


Na stronach Chrześcijańskiego Portalu Ewangelizacyjnego www.Jezus.com.pl został uruchomiony specjalny serwis internetowy Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Chrześcijan „Dla Jezusa".
 
W serwisie można znaleźć m.in. informacje dotyczące programu festiwalowego oraz wykonawców, którzy wezmą udział w koncertach. Ze strony można również dowiedzieć się kto jest organizatorem, sponsorem oraz patronem medialnym tegorocznej piekarskiej edycji Festiwalu. Dla chętnych, którzy zechcą uczestniczyć w imprezie, a pochodzą z daleka podane są również adresy hoteli i miejsc noclegowych znajdujących się w pobliżu Kalwarii Piekarskiej. W najbliższym czasie znajdą się tam także informacje dotyczące dojazdu, a nawet pogody, jaka w tych dniach będzie w Piekarach Śl. Na stronie znajdują się też zdjęcia z pierwszej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Chrześcijan DLA JEZUSA, który odbył się w 2005 roku.
 
Tym, którzy zechcą włączyć się do festiwalu również poprzez śpiew polecamy już teraz naukę tekstu hymnu festiwalowego, którego słowa oraz wersję dźwiękową znajdziemy na stronach Serwisu.
 
Ogólnopolski Festiwal Twórczości Chrześcijan „Dla Jezusa” odbędzie się w dniach 27-29 lipca br. w Piekarach Śląskich. Festiwal organizowany jest już po raz drugi, pierwsza edycja miała miejsce dwa lata temu, również w Piekarach Śląskich.

Oprócz koncertów, które zostaną zagrane 28 i 29 lipca, na poteżnej scenie, umiejscowionej na samym szczycie Kalwarii Piekarskiej, już 27 i (do południa) 28 lipca będzie można zobaczyć ciekawe filmy oraz przedstawienia stworzone przez ludzi, dla których wiara jest bardzo istotna w życiu. Ponadto, w tych dniach, czołowi krajowi wydawcy chrześcijańscy przedstawią swoja ofertę na specjalnych stoiskach, umiejscowionych w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich oraz na terenie Kalwarii Piekarskiej.
 
Formalnym Organizatorem tegorocznej edycji Festiwalu DLA JEZUSA, która ponownie odbędzie się w Piekarach Śląskich jest Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich.
 
Dyrektorem Festiwalu jest Pani Teresa Szaflik (dyr. MDK) a jej zastępcą w sprawach organizacji i wizerunku Festiwalu Adam Grabolus (z Portalu Jezus.com.pl). Kierownictwo muzyczne nad Koncertem objął znany muzyk chrześcijański Adam Szewczyk.
 
Honorowymi patronami Festiwalu są Arcybiskup Metropolita Górnośląski Damian Zimoń oraz Prezydent Miasta Piekary Śląskie Stanisław Korfanty.
 
Festiwal „Dla Jezusa” to nie tylko spotkanie ze sztuką, ale przede wszystkim spotkanie z Jezusem, który ma nam towarzyszyć podczas tego trzydniowego, wyjątkowego spotkania.
 

BW /Jezus.com.pl