logo
Poniedziałek, 13 maja 2024 r.
imieniny:
Agnieszki, Magdaleny, Serwacego, Roberta, Andrzeja, Marii – wyœlij kartkę


 Re: Mimo szkaplerza i tak idę w te same grzechy.
Autor: Hania (---.icpnet.pl)
Data:   2022-11-20 12:15

Trwaj w szkaplerzu świętym. To nie amulet, którego przyjęcie miałoby Cię uwolnić na zawołanie "raz, dwa, trzy" od grzechów, nałogów, słabości. Szkaplerz ma Cię chronić i prowadzić, a jego nabożeństwo zbliżać do Boga, przez Maryję do Boga.
Szkaplerz przyjęłam kilkanaście lat temu i dziś dokonując obrachunku, widzę jakie zmiany wprowadził w moje życie. Inaczej było po pół roku, inaczej po roku i inaczej jest teraz. Zmiana dzieje się cały czas, ale z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc nie zawsze da się zauważyć. Ale jak sobie przypomnę siebie sprzed kilkunastu lat, to zastanawiam się, jak sama ze sobą wtedy wytrzymywałam, jak moja rodzina wytrwała ze mną taką, jaką wtedy byłam i ile cierpliwości i miłości miał wtedy wobec mnie Bóg, żeby czekać, aż się ocknę i podążę w kierunku przemiany.
Trwaj, a sama się zdziwisz, co się dzieje jak pozwolisz Maryi wkroczyć w swoje życie.

 Tematy Autor  Data
 Mimo szkaplerza i tak idę w te same grzechy. nowy Joanna  2022-11-14 20:35 
  Re: Mimo szkaplerza i tak idę w te same grzechy. nowy Marek Piotrowski  2022-11-15 10:08 
  Re: Mimo szkaplerza i tak idę w te same grzechy. nowy Danusia  2022-11-17 23:11 
  Re: Mimo szkaplerza i tak idę w te same grzechy. nowy Gabi  2022-11-18 10:25 
  Re: Mimo szkaplerza i tak idę w te same grzechy. nowy Hania  2022-11-20 12:15 
  Re: Mimo szkaplerza i tak idę w te same grzechy. nowy Marcin  2022-11-20 13:16 
  Re: Mimo szkaplerza i tak idę w te same grzechy. nowy Joanna  2022-11-20 22:19 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: