logo
Środa, 15 maja 2024 r.
imieniny:
Dionizego, Nadziei, Zofii, Izydora, Dympny – wyœlij kartkę


 Re: Czy zamiast chleba może być np. zwykła bułka?
Autor: danusia (178.219.104.---)
Data:   2020-05-13 10:57

Kingo, a czy znasz na tyle swój organizm, by podejmować tak rygorystyczny post?
Wiem, że przed laty też tak sobie spróbowałam i okazało się że przy moim naturalnym niskim ciśnieniu po prostu przewracałam się.
Słyszałam potem w środowiskach poszczących, że właśnie herbata z cukrem krzepi i suchy chleb do tego. Tak zalecali duchowni.
Cieszyłam się z tego jednodniowego doświadczenia, bo akurat wtedy miałam bardzo trudną sytuację do rozeznania, człowieka w stanie nękania mojej osoby. I tak w tym dniu postu zobaczyłam, że wszystko we mnie zostało przecięte i czułam się uspokojona.
Życie w biedzie samo regulowało już mój post duchowy, emocjonalny, fizyczny, finansowy. Dlatego najtrudniej jest pełnić wolę Bożą i zawsze mamy pokusę by robić i wymyślać po swojemu.
Dzisiaj mogę już powiedzieć, że Pan uwolnił mnie z wszelkich przywiązań, a jako ciekawostkę, z płynów mogę tylko samą wodę :) Tak, herbaty nie mogę nawet kompocik z jabłuszek nie jest wskazany, bo ma związki eteryczne i organizm źle na to reaguje. Czuję się bardzo uwięziona takimi żywieniowymi obostrzeniami ale szczerze Ci powiem, że nie analizuję już tego, jem tylko by przeżyć a resztą niech się Pan Bóg martwi skoro mnie powołał i nadal utrzymuje przy życiu.

 Tematy Autor  Data
 Czy zamiast chleba może być np. zwykła bułka? nowy Kinga  2020-05-12 20:27 
  Re: Czy zamiast chleba może być np. zwykła bułka? nowy Hanna  2020-05-12 22:49 
  Re: Czy zamiast chleba może być np. zwykła bułka? nowy danusia  2020-05-13 10:57 
  Re: Czy zamiast chleba może być np. zwykła bułka? nowy Margaret  2020-05-13 15:45 
  Re: Czy zamiast chleba może być np. zwykła bułka? nowy Kinga  2020-05-13 18:30 
  Re: Czy zamiast chleba może być np. zwykła bułka? nowy sstaszek  2020-05-13 19:53 
  Re: Czy zamiast chleba może być np. zwykła bułka? nowy Hanna  2020-05-13 19:58 
  Re: Czy zamiast chleba może być np. zwykła bułka? nowy Marta  2020-05-14 00:10 
  Re: Czy zamiast chleba może być np. zwykła bułka? nowy abc  2020-05-14 00:59 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: