logo
Czwartek, 09 maja 2024 r.
imieniny:
Grzegorza, Karoliny, Karola, Pachomiusza – wyœlij kartkę


 On tak dobrze udaje czy ludzie się zmieniają?
Autor: Anka (25 l.) (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data:   2024-03-13 10:05

Witam. Rozstałam się ze swoim chłopakiem (w zasadzie narzeczonym) 2 lata temu, zakończyliśmy 5 letni związek. Pod koniec związku było ciężko, kłóciliśmy się o jakieś głupoty, reagowaliśmy w sposób impulsywny zamiast porozmawiać itd. Wtedy podjęłam decyzje o rozstaniu mimo ze było to dla mnie ciężkie. W tym wszystkim dawała mi się we znaki moja matka - mówiła ze jeśli kiedykolwiek do siebie wrócimy to ona się ode mnie odetnie. Albo ona albo on. Mama twierdziła ze to zły człowiek, z „szatańskiej” rodziny mimo ze chłopak przy mnie nauczył się chodzic do kościoła czy modlić :) ( ma sakramenty natomiast u niego w domu rodzice do kościoła nie chodzą). Odezwał się ostatnio do mnie, nawet się spotkaliśmy. Widze ze się zmienił - ma dwie prace, remont mieszkania. Widze to nawet po jego rozmowie - rozmawia ze mną inaczej niż kiedyś i tez ma inne podejście do różnych tematów. Okazało się ze po rozstaniu ze mną chodził do psychologa zeby ogarnąć swoje emocje oraz przeanalizować co mógłby zmienić w sobie, popracować nad sobą. Powiem wam ze mi zaimponował :) mam wrażenie ze rozmawiam z zupełnie inna osoba. On mnie dalej kocha. Póki co spotkamy się, jest miło. Natomiast mamie nic nie mówię. I teraz tak: czy on tak dobrze udaje ze się zmienił i po prostu jest dobrym aktorem czy faktycznie ludzie się zmieniają? Według mnie zmiana na plus. No i kwestia mamy - jeśli by się okazało ze wszystko jest super, układa nam się to prędzej czy później musiałabym jej o tym powiedzieć. Jestem ciekawa reakcji - może argumenty ze człowiek przez 2 lata może się zmienić (tak jak i ja się zmieniłam) do niej przemówią? Chociaż na tyle co znam moja matkę to mogę sie spodziewać tego ze nie chce mieć ze mną nic wspólnego. To mi właśnie nie daje spokoju - mam 25 lat jestem dorosła kobieta, chce podejmować własne decyzje, miłej jest jeśli ona byłaby w stanie to zaakceptowac ale widze ze z tym jest problem.

 Tematy Autor  Data
 On tak dobrze udaje czy ludzie się zmieniają? nowy Anka (25 l.)  2024-03-13 10:05 
  Re: On tak dobrze udaje czy ludzie się zmieniają? nowy Akittm  2024-03-27 22:13 
  Re: On tak dobrze udaje czy ludzie się zmieniają? nowy hanna  2024-03-28 13:42 
  Re: On tak dobrze udaje czy ludzie się zmieniają? nowy Anka  2024-03-28 14:23 
  Re: On tak dobrze udaje czy ludzie się zmieniają? nowy Estera  2024-03-28 15:21 
  Re: On tak dobrze udaje czy ludzie się zmieniają? nowy hanna  2024-03-28 21:50 
  Re: On tak dobrze udaje czy ludzie się zmieniają? nowy Anka  2024-03-29 15:22 
  Re: On tak dobrze udaje czy ludzie się zmieniają? nowy 2024-03-30 10:26 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: