logo
Wtorek, 14 maja 2024 r.
imieniny:
Bonifacego, Julity, Macieja – wyœlij kartkę


 Wiecznie analizuję czy jestem szczerym, dobrym człowiekiem.
Autor: margerita (---.play-internet.pl)
Data:   2022-08-07 20:53

Jestem kobietą bliżej 40 i nie udało mi się jeszcze stworzyć trwałego związku. Mój problem polega na tym, że wiecznie analizuję czy jestem szczerym, dobrym człowiekiem w wyborze partnera na męża, czy może jestem tylko nikczemną pazerą. Niestety kieruję się takimi rzeczami jak zarobki potencjalnego partnera... Czuję się tym okropnie, jakbym szukała sponsora. I jeszcze jeden problem mam: nie potrafię tak po prostu się w kimś zakochać, zauroczyć, a to przecież jest warunek wejścia w związek romantyczny. Zakochiwałam się tylko jak byłam młoda, w młodych, ładnych chłopakach. Panowie w wieku 40-50 po prostu nigdy nie wywołają we mnie szybszego bicia serca. Czy to będzie grzech jeśli będę się kierować tylko kluczem wygodniejszego, dostatniejszego życia?

 Tematy Autor  Data
 Wiecznie analizuję czy jestem szczerym, dobrym człowiekiem. nowy margerita  2022-08-07 20:53 
  Re: Wiecznie analizuję czy jestem szczerym, dobrym człowiekiem. nowy Anna  2022-08-21 13:18 
  Re: Wiecznie analizuję czy jestem szczerym, dobrym człowiekiem. nowy Dina  2022-08-22 23:41 
  Re: Wiecznie analizuję czy jestem szczerym, dobrym człowiekiem. nowy H.  2022-08-27 12:14 
  Re: Wiecznie analizuję czy jestem szczerym, dobrym człowiekiem. nowy Magdalena  2022-08-29 18:14 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: