logo
Czwartek, 02 maja 2024 r.
imieniny:
Atanazego, Longiny, Toli, Zygmunta – wyœlij kartkę


 Ciężko mi pogodzić się z przeszłością chłopaka.
Autor: Jola (---.30.26.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2020-03-30 17:23

Witajcie,
Otóż mam chłopaka, który jest mi wierny, cierpliwy, mówi że mnie kocha, ale niestety nie jest praktykujący (chociaż "wierzący"). Jesteśmy już razem pół roku, mi zależy na czystości, mam zasadę żeby nie współżyć do ślubu, a jemu jest bez tego ciężko, mówi, że ma potrzeby, że to wzmacnia więź itp, ale ten problem zostawiam na marginesie, bo głównie to przeszkadza mi, że współżył już z 4 dziewczynami, a nie ze wszystkimi nawet był w związku. Jeszcze przed naszym związkiem skłamał i odpowiedział mi, że współżył z jedną dziewczyną, ale po jakimś czasie bycia w związku się przyznał (wtedy go spytałam). Nie wiem czy bym się zgodziła być jego dziewczyną, gdybym wcześniej poznała prawdę. Jest jeszcze kwestia wspólnego mieszkania. Ja nie chcę mieszkać z chłopakiem bez ślubu, natomiast dla niego to jest konieczne, bo pewnie twierdzi, że dopiero wtedy kogoś można dobrze poznać. Z jednej strony nie chcę się rozstawać, ale gdybyśmy kiedyś wzięli ślub, czułabym się "tą kolejną". Chociaż nie wiem czy by nawet do tego doszło, bo on nie akceptuje w pełni moich zasad, nie wspiera mnie w tym, wręcz przeciwnie, dąży do tego gdyż twierdzi, że to ważna część związku. Z tego, jak mówię zaufanym osobom niektóre sytuacje, to mówią, że zasługuję na kogoś lepszego. Jest to mój pierwszy chłopak. Ciężko mi z tym, że nie mamy podobnych poglądów w tej sferze.
Proszę o poradę, czy jest sens z nim być? Czy tylko mnie zgorszy?
Pozdrawiam

 Tematy Autor  Data
 Ciężko mi pogodzić się z przeszłością chłopaka. nowy Jola  2020-03-30 17:23 
  Re: Ciężko mi pogodzić się z przeszłością chłopaka. nowy Kalina  2020-04-07 20:29 
  Re: Ciężko mi pogodzić się z przeszłością chłopaka. nowy Ja  2020-04-07 22:54 
  Re: Ciężko mi pogodzić się z przeszłością chłopaka. nowy #%@&*  2020-04-08 13:39 
  Re: Ciężko mi pogodzić się z przeszłością chłopaka. nowy Jola  2020-04-08 15:31 
  Re: Ciężko mi pogodzić się z przeszłością chłopaka. nowy Hanna  2020-04-08 16:22 
  Re: Ciężko mi pogodzić się z przeszłością chłopaka. nowy #%@&*  2020-04-08 18:06 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: