logo
Sobota, 04 lipca 2020 r.
imieniny:
Elżbiety, Teodora, Aureli, Malwiny, Zygfryda – wyślij kartkę
Szukaj w


Facebook
 
Radość, uwielbienie i modlitwa czyli 8. Spotkanie Młodych w Wadowicach


Już po raz ósmy w Wadowicach odbędzie się Spotkanie Młodych organizowane przez Wspólnotę Emmanuel. W tym roku patronat nad Spotkaniem objął sam kardynał Stanisław Dziwisz, który będzie obecny podczas tego pięciodniowego Spotkania.
 
Jak co roku na uczestników czeka, w te lipcowe dni niezwykły czas radości, uwielbienia, modlitwy i spotkania z młodymi z wielu krajów Europy. Tegoroczne Spotkanie Wadowickie będzie przebiegać pod hasłem: "Jeżeli będziecie trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami i poznacie prawdę a prawda was wyzwoli" (J 8: 31b-32).
 
W tym roku na uczestników również czeka - nowość, gdyż po raz pierwszy odbędą się dwa równoległe spotkania dla osób w wieku 14-17 lat i starszych 18-35 lat.
Organizatorzy spodziewają się w tym roku wielu grup zorganizowanych jak również osób indywidualnych. Uczestnikami Spotkania Młodych będą nie tylko osoby z Polski, ale ze Słowacji, z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Francji oraz Holandii.
 
Szczegółowe informacje dotyczące Spotkania Młodych oraz krótką filmową prezentację tego, co będzie się działo można znaleźć na stronie internetowej: www.emmanuel.info.pl/wadowice
 
Data: 26-31 lipca 2007
Miejsce: Wadowice
Organizator: Wspólnota Emmanuel
Patronat honorowy: kard. Stanisław Dziwisz