logo
Piątek, 29 marca 2024 r.
imieniny:
Marka, Wiktoryny, Zenona, Bertolda, Eustachego, Józefa – wyœlij kartkę


 Dlaczego jestem totalnie do niczego?
Autor: kuba9131 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2022-11-02 16:09

Nie nadaje się do niczego? Czemu nie mogłem inaczej zostać stworzony, jestem nieudacznikiem życiowym, czy Bóg nie popełnił błędu?

 Re: Dlaczego jestem totalnie do niczego?
Autor: Ja2 (---.10.75.111.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2022-11-22 00:44

Znowu masz doła?
Do niczego? E tam. Po prostu ci nie wierzę. To skąd wiesz jak tu do nas napisać?
Inaczej stworzony? To znaczy jak, bez seksu rodziców?
Nieudacznik życiowy? Gdybyś ty wiedział ile osób myśli o sobie tak samo...
Bóg popełnił błąd? Nie, błędy popełniają tylko ludzie. Twoim błędem jest to, że szukasz pomocy na forum, gdzie my sobie tylko możemy popisać. A tu trzeba do specjalisty, który się na tym zna,

Wiem, znów napiszesz: "Nie wierzę w to żeby terapia np. u psychologa coś dawała. Po drugie do psychologa chodzą ludzie z dużymi problemami a nie błahostkami." (jeden z poprzednich wątków)

Tylko dlaczego mamy cię traktować poważnie, skoro twoim problemem nie jest nic ważnego tylko jakaś błahostka? Skoro to jakieś głupstwo, to po co nam co chwila zawracasz głowę? Nie lekceważę cię tylko właśnie traktuję poważnie. Wierzę w to co piszesz. Jeśli jednak zabolało, no to może jednak to nie błahostka? A wtedy - dobrze wiesz gdzie masz szukać.

 Re: Dlaczego jestem totalnie do niczego?
Autor: Adamus (---.24.119.136.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2022-11-22 10:33

Mam podobnie jak ty. Ale powiem Ci wiecej. Jak zdrowie masz to jest najważniejsze. Bo bez tego ani rusz.

 Re: Dlaczego jestem totalnie do niczego?
Autor: Bea (---.centertel.pl)
Data:   2022-11-22 14:03

Nie marnuj talentów.

 Re: Dlaczego jestem totalnie do niczego?
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2022-11-22 16:09

IDŹ. NA. TERAPIĘ.
Ile już czasu zamieszczasz swoje posty, a odpowiedzi są ciągle te same? Gdybyś nas posłuchał rok temu, część problemów już byś miał przepracowane. A tak kręcisz się w kółko. Twój wybór. Tylko jeśli Ty nic w swoim życiu nie zmienisz, to nic się w nim nie zmieni.

 Re: Dlaczego jestem totalnie do niczego?
Autor: Adamus (---.24.119.136.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2022-11-22 20:05

Akurat są sytuację na które człowiek nie ma wpływu mam na mysli zdrowie. A ja tutaj zamieszczam nie w celu obrażania jak coś, tylko napisałem że mam podobnie ;). A psycholog jak najbardziej. Ale zdaje sobie sprawę, że to forum nie jest od dyskusji.

 Re: Dlaczego jestem totalnie do niczego?
Autor: Marta (---.vm31.cable.virginm.)
Data:   2022-11-22 23:35

Jesteś biedny i nieszczęśliwy nie dlatego, że Bóg tak chciał, ale dlatego, że twoi rodzice wpoili ci, że tak musi być. (Henry Ford)

 Re: Dlaczego jestem totalnie do niczego?
Autor: kuba9131 (---.v37.interkam.pl)
Data:   2022-11-23 17:38

@Marta
Nikt z rodziców mi niczego nie wmawiał. To obserwacja samego siebie.

 Re: Dlaczego jestem totalnie do niczego?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2022-11-23 22:22

kuba 9131,

A po co siebie nieustannie obserwujesz? Przerwij oględziny na jakiś czas.

Myślę, ze wydajesz nieprawdziwe sądy, bo skąd wiesz, ze jesteś 'totalnie do niczego"? Chyba coś sobie niepotrzebnie wymyśliłeś i wmówiłeś. Jesteś taki, jaki jesteś i może potrzeba Ci większej odwagi we własne siły. Proś o to Pana.
Z Bożą pomocą pokonasz wszelkie problemy.

 Re: Dlaczego jestem totalnie do niczego?
Autor: Marta (---.vm31.cable.virginm.)
Data:   2022-11-24 02:03

W tym cytacie jest napisane „wpoili”, a nie „wmówili”. Więc niekoniecznie był to werbalny przekaz, ale fakt, że masz głęboko zakodowane to życiowe nieudacznictwo i uważasz, że to Pan Bóg Cię tak urządził. Pewnie, można i tak, tak jest wygodnie :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: