logo
Piątek, 01 grudnia 2023 r.
imieniny:
Blanki, Edmunda, Eligiusza, Natalii, Florencji – wyślij kartkę
Szukaj w


Facebook
 
#350 na 350 - Zapytaj marianów


Po co ślub kościelny, skoro jest tyle rozwodów? Dlaczego księża odmawiają niewierzącym pogrzebu? Jak dobrze przygotować dziecko, żeby Komunia św. nie była wyścigiem za prezentami? Co nam daje bierzmowanie w życiu duchowym? Dlaczego wybrał ksiądz Marianów?

 

Już 27 stycznia w rocznicę śmierci bł. Jerzego Matulewicza, Odnowiciela Zgromadzenia Marianów, https://www.spm.org.pl/nws/patron-na-dziejsze-czasy-bl-jerzy-matulewicz startuje projekt #350na350, w ramach którego zakonnicy będą odpowiadali na trudne pytania Internautów.

 

„11 grudnia zeszłego roku Zgromadzenie Księży Marianów obchodziło 350. urodziny, z tej okazji chcemy Was zaprosić do naszego nowego projektu #350na350, to jest 350 pytań, na które będą odpowiadać marianie z całego świata” – mówi ks. Łukasz Wiśniewski MIC, dyrektor Stowarzyszenia Pomocników Mariańskich. I zachęca – „Jeżeli masz jakieś trudne pytanie, którego może do tej pory nie było okazji zadać żadnemu marianinowi, to jest to okazja, aby je przesłać, czy to pod tym filmem na YT w komentarzu, czy do nas, do Pomocników Mariańskich na adres: media.spm@marianie.pl, a my co tydzień, w kolejnych filmach, będziemy na nie odpowiadać”.

 

Pomocnicy Mariańscy zapraszają, aby subskrybować ich kanał na YT www.youtube.com/c/pomocnicymarianscy i dać dzwoneczek, by nie przegapić kolejnych odpowiedzi na kolejne trudne pytania. Będzie też możliwość wsparcia projektu na Patronite.

 

 

www.spm.org.pl

 

zyciezakonne.pl